Takip Danışmanlığı

Takip Danışmanlığı
Yurtdışında ilköğretim ve lise seviyesinde okuyan, üniversite eğitimine yine yurtdışında devam etmek isteyen öğrenciler, üniversite başvuruları için yoğun ve detaylı bir çalışma yapmak zorundadırlar. Yüzlerce üniversite ve yüzlerce bölüm arasından en doğrusunu seçmek hiç de kolay bir iş değildir. Bu nedenle öğrenciler zaman zaman kendilerine yol gösterecek bir yardımcıya ihtiyaç duyarlar.

Biz LMK Consulting olarak, yurtdışında eğitim gören öğrencilerin, kendi istekleri doğrultusunda, gitmek istedikleri en iyi üniversitelere hazır bir şekilde üniversite başvuru sürecini başlatmalarını sağlıyoruz. Öğrencilerimizin yurtdışındaki akademik performanslarını takip edip, onların eğitim hayatlarını en doğru şekilde yönlendiriyoruz. Bu kapsamda, öğrencilerin velisi rolüyle davranarak okuldaki durumları, okul dışı aktiviteleri, almaları gereken dersler gibi konularda onları takip edip destekliyoruz. Gerekli durumlarda, okulla iletişime geçerek öğrencinin destek alması gereken konularda müdahalede bulunuyoruz. Ailelerimiz, öğrenci takip edildiği ve doğru yönlendirildiği için kendilerini güvende hissediyor. Öğrencilerimiz ise, zaman ve emek kaybına uğramadan, en verimli hazırlığı yapmaları konusunda desteğe sahip oluyorlar.


Follow-up Coaching Programının Faydaları

  • Yurtdışındaki öğrencinin takibinin yapılarak, yurtdışı deneyimlerinden en verimli şekilde faydalanmalarının sağlanması.
  • Aile ve öğrenci arasında iletişim açısından bir köprü kurulması. Öğrencilerin, ailelerine söyleyemedikleri konularda onlara yardımcı olunması.
  • Öğrencinin, organize etmesi gereken sınav takviminin kontrol edilmesi, sınavlara kayıtların yapıldığından emin olunması.
  • Öğrencinin, derslerinde zorlanması durumunda takviye almasının sağlanması.
  • Öğrencinin, üniversite başvuruları açısından özgeçmişini zenginleştirecek etkinliklerde bulunmasının sağlanması.
  • Öğrencinin, yaz programlarının düzenlenmesi ve takip edilmesi.
  • Öğrencinin, üniversite başvurularında olabilecek en iyi konumda olmasının hedeflenmesi.
https://www.lmkconsulting.org/ogrenci-yerlestirmeleri/ilk-ogretim-ve-lise-yerlestirmeleri
HEMEN KAYIT OLUN

YURTDIŞINDA LİSE EĞİTİMİ İÇİN BURS FIRSATLARI

Size daha rahat ulaşabilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurunuz.