Yurtdışı Özel Lise Eğitimi Programları Hazırlığı

Yurtdışı Özel Lise Eğitimi Programları Hazırlığı

Erken yaşta yurtdışında lise eğitimini almaya karar vermiş öğrencilerin olabilecek en yüksek hedefe ulaşabilmeleri adına eğitim hayatlarını birkaç sene önceden şekillendirmeye başlamaları gerekir.LMK Consulting bu aşamada öğrencilerin eğitim hayatlarını ve okul içi ve dışındaki aktiviteleri planlayarak onların başvuru zamanında hedeflerine hazır olmalarını sağlar. 

Bu hedefe hazır olmaları için öğrencilerin gerekli sınavları alması, gerekirse özel derse yönlendirilmesi, okul dışı aktivitelerinin düzenlenmesi ve Türkiye’deki okullarında gerekli akademik yönlendirmenin yapılması gibi konularda uzman kadromuz size yardımcı olur.
 
Öğrenciler yurt dışına alışmak için gerekli olabilecek çeşitli warm-up programlarına gidebilir, mülakat ve sınav denemeleri yapar ve başvuru sürecine tamamen hazır hale gelir. Bu  şekilde öğrenci potansiyelinin en üst seviyesine gelerek gidebileceği en iyi okula kabul almak konusunda kendini hazırlamış olur.

  • Erken yaşta yurtdışında lise eğitimi almaya karar vermiş ve yüksek akademik hedefleri ile kendilerine yol belirlemiş öğrencilerin dahil olduğu süreçtir.
  • 7. ve 8. sınıfları kapsar.
  • Hedeflerine ulaşabilmek adına gereken hazırlık sürecinde danışmanlarımız öğrencilerin gerekli olan akademik hazırlık ve okul dışı faaliyetlerini planlar ve kişiliklerine uygun yönlendirmeleri yapar.
  • Başvuru yapılması planlanan yıla kadar sınav hazırlıklarını, sınav takvimlerini oluşturur ve gerekli gördüğü takdirde çeşitli ısındırma programlarına öğrenciyi yönlendirir.
  • Öğrenci ve ailesini birlikte belirledikleri hedefe ulaşmasını sağlamak adına gerekli tüm hazılıkların planlanmasını sağlayıp, takibini gerçekleştirerek başarıya ulaşmalarında destek olur.
https://www.lmkconsulting.org/ogrenci-yerlestirmeleri/ilk-ogretim-ve-lise-yerlestirmeleri
HEMEN KAYIT OLUN

YURTDIŞINDA LİSE EĞİTİMİ İÇİN BURS FIRSATLARI

Size daha rahat ulaşabilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurunuz.