Hakkımızda


 

BİZ KİMİZ

HAKKIMIZDA


Bilgi toplumunda iyi bir yere sahip olmak ve geleceğine şekil vermek isteyen her bireyin başlangıç noktası güçlü bir eğitimdir.

Biz de LMK Consulting olarak, güçlü bir eğitime sahip, geleceğe güvenle bakan nesiller yetişmesine öncülük ediyoruz. Yurtdışında ilköğretim, lise veya üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilere, yatılı ya da gündüzlü seçenekleriyle birlikte kişiselleştirilmiş danışmanlık hizmeti veriyoruz. Bağımsız ve güçlü danışmanlık hizmetimizle öğrencilere eğitim hayatları boyunca tam donanımlı hizmet sunuyoruz. 

Çocuklarına en iyi eğitimi sağlamak isteyen aileler, yurtdışında eğitim fikrini düşündükleri andan itibaren, sayısız seçenek arasında kayboluyor. Bu seçenekler arasından en doğrusunu bulmak ve sonrasında zorlu başvuru süreçlerini tamamlamak bir uzman olmadan neredeyse imkânsız hale geliyor. Bu noktada biz, LMK Consulting olarak, ailelerin ve öğrencilerin hayatını kolaylaştırmak, onların hayallerini gerçekleştirmek için çalışıyoruz. 

LMK danışmanları; bilgi, donanım ve deneyimleriyle, bütün bu süreci tek bir kanaldan yürütüyor. Ailelerin aklındaki tüm soru ve sorunları çözerek öğrencilerin başarılarla dolu bir geleceğe adım atmalarını sağlıyor.

 

LMK danışmanı nasıl biridir? 

 • İyi bir dinleyicidir.
 • Her öğrenci özelinde çözümler ve programlar sunar.
 • Ülkelerin eğitim sistemleri hakkında yeterli donanıma sahiptir.
 • Yüzlerce okul hakkında bilgi sahibidir, o okulları gezip görmüştür.
 • Her eğitim seviyesindeki öğrenciyle çalışabilir.
 • Yaratıcıdır.
 • Problemleri kolayca çözer. Çözüm odaklıdır.
 • Dürüst, tutarlı ve etiktir.
 • Kendini geliştirir.
 • Profesyonel organizasyonlardan en az birine üyedir.
 • Destekleyici, planlayıcı ve anlayışlıdır.

 

YAKLAŞIM

ODAKLARIMIZ
 

Öğrencinin, doğru ülke, doğru program ve doğru okulla eşleştirilmesi hedefe ulaşmanın birinci şartıdır. LMK Consulting olarak, öğrenci ve ailenin isteklerine, ihtiyaçlarına uygun en iyi ülke - okul eşleşmesini sağlayarak, kişiselleştirilmiş bir danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Yurtdışı eğitiminin tüm faydalarından yararlanmak isteyen öğrencilerin; okul seçiminden akademik başarılarına, kendisinin ve ailesinin genel yapısından akademik hedeflerine kadar her şeyi göz ününde bulunduruyoruz. Öğrenci için en doğru okula karar verirken, hem öğrenciyi hem de aileyi yakından tanıyarak, hedefe doğru onlarla birlikte yola çıkıyoruz.


Yurtdışındaki okullar (ilköğretim, lise ya da üniversite) öğrenci seçerken, öğrencinin geçmiş okul raporları, sınav sonuçları, referansları, kişiliği, ilgi alanları ve bunların yanında daha birçok kriteri göz önünde bulunduruyorlar. Tüm bunlar, okul seçimlerinde önemli rol oynuyor ve her adımın doğru bir şekilde atılmasını gerektiriyor. Bu nedenle biz öğrenciyle yola çıkarken; akademik başarısını, kişiliğini ve ailesinin beklentilerini dikkatlice ele alarak, öğrencinin en mutlu ve başarılı olacağı okullar üzerinde önemle duruyoruz.

https://www.lmkconsulting.org/ogrenci-yerlestirmeleri/ilk-ogretim-ve-lise-yerlestirmeleri
HEMEN KAYIT OLUN

YURTDIŞINDA LİSE EĞİTİMİ İÇİN BURS FIRSATLARI

Size daha rahat ulaşabilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurunuz.