Değerlerimiz

LMK Consulting Değerleri

“LMK Consulting, elindeki bilgiyi öğrenciyi motive etmek için kullanarak, onlara başarıya giden yolda liderlik eder.”

 

Liderlik

Öğrencilerin doğru hedefe ulaşabilmesi için onlara liderlik edip, sorumluluklarını paylaşıyoruz.  Öğrencilerimize, hedefleri doğrultusunda neler yapmaları gerektiğini anlatıp, hedeflerine ulaşmak için çıktıkları yolda liderlik ediyoruz. Bütün bu süreç içerisinde; başarılarında onları destekliyor, başarısızlıklarındaysa sorunun kaynağını bulup çözmelerinde yardımcı oluyoruz. Liderlik, öğrenciyle birlikte çalışmak demektir. Bu yüzden biz, bütün sorumluluğu öğrenciye yüklemek yerine, neyin nasıl yapılacağını ona göstererek, kafasının karışık olduğu konularda destek oluyoruz.

Motivasyon

Öğrencinin doğru motivasyona sahip olması, geleceği için karar verirken sıkılmadan araştırmaya ve öğrenmeye devam etmesi için gereklidir. Genç yaştaki bireylerle çalışırken, her zaman güncel iletişim yöntemlerini kullanarak, onları motive ediyoruz. Öğrenciyi sıkmadan birlikte çalışıyoruz. Kimi zaman bazı konularda ailesini dinlemeyen öğrenciler bile, danışmanlarımızın birebir ilgisiyle motive olup, potansiyellerini ortaya çıkararak, başarıya ulaşıyor.

Bilgi

Devamlı olarak değişen ve gelişen eğitim dünyasında,  kendini yenileyen, bilgi sahibi tecrübeli danışman kadromuz, size her zaman doğru yönü gösterir. LMK Consulting olarak, uzun yıllardan beri yurtdışı eğitim konusundaki çalışmalarımızı başarıyla sürdürmekteyiz. Eğitim sistemleri, okullar ve başvuru süreçleri hakkında köklü bilgi ve tecrübe birikimimizle her zaman yanınızdayız. Bilgi ve tecrübelerimizle öğrencilerin en doğru okulu bulması için çalışıyoruz. 

 

https://www.lmkconsulting.org/ogrenci-yerlestirmeleri/ilk-ogretim-ve-lise-yerlestirmeleri
HEMEN KAYIT OLUN

YURTDIŞINDA LİSE EĞİTİMİ İÇİN BURS FIRSATLARI

Size daha rahat ulaşabilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurunuz.