ETKİNLİKLERİMİZ
ICEF Berlin
ICEF Berlin

Her sene Kasım ayında gerçekleşen ICEF Berlin fuarı, Dünya’nın en büyük uluslararası eğitim ve acenta fuarıdır. Bu fuar sayesinde Uluslararası eğitimciler, dünyanın her yerinden gelen kaliteli ajanslarla tanışma ve iş birliği yapma fırsatı yakalar. Uluslararası temaslarını sürdürmek, sektördeki marka bilinirliğini güçlendirmek ve danışanlarına kaliteli bir hizmet sunmak isteyen tüm danışmanlar, farklı ülkelerden gelen eğitimciler ve hizmet sağlayıcıların belirli ülkelerden ve bölgelerden temsilcileri ile görüşüp, iş birliği yapmasıyla birçok uluslararası ağa kolaylıkla ulaşma imkanına sahip olurlar.

Bu sene, 3-5 Kasım 2019 tarihinde gerçekleşen ICEF Berlin etkinliğine Dünya’nın  dört bir yanından katılan saygın danışmanlık şirketlerinden biri de LMK Consulting oldu.

Eğitim danışmanız Ayşin Güven, uluslararası eğitimciler ile bir araya gelerek, öğrencilerinin beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik yeni iş birliklerine imza attı.

LMK Consulting ekibi olarak, güzel iş birliklerinde bulunduğumuz tüm değerli uluslararası eğitimcilere ve eğitim adına sürekli gelişime olanak sağlayan, fuara katkıda bulunan herkese  teşekkür ederiz.

DİĞER ETKİNLİKLERİMİZ
https://www.lmkconsulting.org/ogrenci-yerlestirmeleri/ilk-ogretim-ve-lise-yerlestirmeleri